PROGRAMMA

Poule indeling Beachvolleybal Heeze 2019

Zaterdag 29 en zondag 30 juni 2019

 

Poule A

De opkloppers

Guillermo & Tropical Danny

Zeezoutboter (Heren)

Zandhazen

Captain Jeff ft Shermi

De Wijnhoeve

Poule B

Zeven dwegjes

Vino Squad

Kijk die benen van Joris en Tim zijn billen

Van Stiphout & Bakermans Dakwerken

Boer zoekt bier

Bye

Poule C

Rijschool de Brug/Spar Sterksel

Marvo Tegels

We halen het net niet

VC Majestitos

In d'n ollie

Bye

Poule D

Knapen Dakwerken 

Roed zijn mannen

Uncle Dick en het B-team

Beach Bois

Casa Nieuwendijk

Bye

Poule E

Gas op die Volley

VC Met hangen en wurgen

Set 'm up

Neu neu neu

10 bier (Heren)

Snoeijen Electro Systems 2

Poule F

VC Het mag wel ruiken maar nie stinken

Snoeijen Electro Systems 1

Nog meer gas op die volley

Zand in mn asser

Snollebollekes

De Lumberjacks

Poule 1 Dames

10 bier (dames)

Bas Bootcamp & Sport Dames

Girlcrew

Zooitje ongeregeld

Boerin zoekt Rosebier

Zeezoutboter (Dames)

Poule 2 Dames 

Destructive Diva's

Sambuca Doen?

De Zandhappers

Team Hupsate

Volleybienskes

Unicorn Partysquad

Wedstrijdprogramma zondag 30 juni

17.00 We halen het net niet - Rijschool de Brug/Spar Sterksel

17.00 VC MAjestitos - In dn ollie

17.00 MarvoTegels - Bye

17.00 Uncle Dick & het B-team - Knapen Dakwerken

17.12 Beach Bois - Casa Nieuwendijk

17.12 Roed zijn mannen - Tattoo Boys

17.12 Set 'm up - Gas op die Volley

17.12 Neu neu neu - 10 bier (heren)

17.24 VC met hangen en wurgen - Snoeijen Electro Systems 2

17.24 Nog meer gas op die volley - VC Het mag wel ruiken maar nie stinken

17.24 Zand in mn asser - Snollebollekes

17.24 Snoeijen Electro Systems 1 - De Lumberjacks

17.36 10 bier (Dames) - Bas Bootcamp & Sport

17.36 Boerin zoekt rosebier - Girlcrew

17.36 Zeezoutboter (Dames) - Zooitje ongeregeld

17.36 Destructive Diva's  - Sambuca doen?

17.48 Unoicorn Partysquad - De Zandhappers

17.48 Volleybienskes - Team Hupsate 

17.48 De opkloppers- Guillermo & Tropical Danny

17.48 Captain Jeff ft Shermi - Zeezoutboter (Heren)

18.00 De Wijnhoeve - Zandhazen

18.00 Zeven dwergjes - Kijk die benen van Joris en Tim zijn billen

18.00 Boer zoekt Bier - Vino Squad

18.00 Van Stiphout & Bakermans Dakwerken - Bye

18.12 Rijschool de Brug/Spar Sterksel - Marvo Tegels

18.12 In d'n ollie - We halen het net niet

18.12 VC MAjestitos - Bye

18.12 Roed zijn mannen - Knapen Dakwerken

18.24 Tattoo Boys - Beach Bois

18,24 Gas op die volley - VC Met hangen en wurgen

18.24 10 bier (HEren) - Set 'm up

18.24 Casa  Nieuwendijk - Uncle Dick & het B-team

18.36 Snoeijen Electro Systems 2 - Neu neu neu

18.36 VC Het mag wel ruiken maar nie stinken - Snoeijen Electro Systems 1

18.36 Snollebollekes - Nog meer gas op die volley

18.36 De Lumberjacks - Zand in mn asser

19.00 Aanvang finales

Verwachte speeltijden:

19.00 Halve finales Dames

19.15 Kwartfinales Mannen

19.30 Finale Mix

19.45 Halve finale Mannen

20.00 Finale Dames

20.20 Finale Heren

Prijsuitreiking 20.45

© 2015 by Beachvolleybal Heeze

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page